Влада спирається на всіх, хто живе в брехні.
Вацлав Гавел, чеський політик та громадський діяч, дисидент, критик комуністичного режиму, драматург та есеїст, дев'ятий та останній президент Чехословаччини та перший президент Чехії

У НАТО пройшла перша зустріч робочої групи щодо членства Македонії

25 липня, 2018 - 21:13
Фото: nato.int

Делегація НАТО провела у Скоп'є зустріч робочої групи, до якої окрім представників Альянсу входять експерти з офісу прем'єра Македонії та міністерств.

Про це йдеться у повідомленні на сайті уряду Македонії, передає Європейська правда.

"Діяльність цієї робочої групи започаткувала переговори про вступ у НАТО, і відтак – процесс набуття членства в Альянсі", - йдеться у повідомленні.

Зустріч була присвячена ознайомленню з процесами та процедурами, пов'язаними з процесом набуття членства в Альянсі, а також зобов'язаннями, які Македонія має виконати, такі як завершення реформ, спрямованих на зміцнення верховенства права, реформ у сфері оборони.

На саміті у липні лідери НАТО офіційно запросили Македонію почати переговори про членство, за умови, що процес вступу Македонії не буде завершено до тих пір, поки угода про назву не буде реалізована повністю.

Восени Македонія проведе консультативний референдум, під час якого громадян запитають: "Чи виступаєте ви за членство в Європейському Союзі та НАТО, прийнявши угоду між Республікою Македонія та Республікою Греція?".

Новини партнерів

Loading...