...Від того, скільки цеглинок ворожого муру проб’ємо лезами і кулями, залежить підсумок боротьби.
Юрій Горліс-Горський, український військовий і громадський діяч, письменник

Джонсон і Трюдо погодилися не повертати РФ до G7, доки вона не припинить агресію проти України

25 серпня, 2019 - 10:02
Фото: Reuters

Росію не можна повертати до складу G7 до того часу, поки вона не припинить агресію проти України.

Як повідомили у офісі глави уряду Канади, про це йшлося під час зустрічі прем’єр-міністрів Канади Джастіна Трюдо та Великобританії Бориса Джонсона, передає Укрінформ.

“Прем’єр-міністри обговорили відносини із Росією та погодилися, що РФ не варто повертати до G7, поки вона не припинить агресію проти України”, - розповіли у Трюдо

Серед інших міжнародних тем, обговорених Трюдо та Джонсоном, була Венесуела, напруження у Перській затоці та ситуація в Кашмірі. “Щодо Гонконгу, то вони обидва наголосили на важливості свободи слова та зібрань”, - зазначили у офісі глави уряду Канади. 

Окрім цього, під час розмови йшлося також про відносини між Канадою й Об’єднаним королівством після виходу Великобританії зі складу ЄС. “Обговорюючи Брекзіт та майбутнє торгівлі між Канадою та Великобританією, прем’єр-міністри Трюдо та Джонсон підтвердили свій інтерес до забезпечення того, аби громадяни й підприємці Канади й Об’єднаного королівства й надалі отримували вигоду та процвітали від глибоких та продуктивних торговельних відносин. Вони домовилися про скору зустріч торговельних представників для роботи над досягненням цього результату”, -  запевнили у Трюдо.

Зазначимо, що зустріч Трюдо та Джонсона пройшла у рамках саміту лідерів країн Великої сімки, що триває цими днями у французькому Біаріцці.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ