Треба за всяку ціну обминати ...широкі, розкриті двері і шукати правдивої великої брами, над якою віють непідроблені, неперелицьовані прапори нашого духу
Олена Теліга, українська поетеса, публіцистка, літературний критик, діячка ОУН

ООН ухвалила резолюцію для припинення потоку іноземних бойовиків-ісламістів

25 вересня, 2014 - 00:37

15 членів Ради безпеки ООН одноголосно підтримали резолюцію, спрямовану на припинення потоку іноземних бойовиків-ісламістів до Іраку та Сирії. Про це повідомляє Радіо Свобода

Документ, автором якої є США, був підтриманий на сесії Радбезу, на якій був присутній американський президент Барак Обама.

Резолюція, яку Обама назвав «історичною», зобов’язує всі країни запровадити серйозне кримінальне переслідування для їхніх громадян, які їдуть за кордон, щоб приєднатися до ісламістів, а також для тих, хто вербує чи фінансує бойовиків.

Наразі тисячі бойовиків з десятків країн приїхали до Сирії та Іраку, де приєдналися до угруповань «Ісламська держава», «Ан-Нусра» та «Аль-Каїда».

24 вересня під час виступу на сесії Ради безпеки ООН Барак Обама закликав світ допомогти знищити бойовиків угруповання «Ісламська держава», назвавши його «павутиною смерті».  

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...