Фотографія — це медитація в миті.
Ернст Хаас, австрійський і американський фотожурналіст

Названо трійку країн ЄС, де українці найчастіше просять притулку

25 вересня, 2018 - 19:40
Фото Reuters

За перші 8 місяців 2018 року найбільше нових заявок на надання притулку від українських громадян надійшло до Італії, Іспанії та Німеччини, передає УНН з посиланням на дані Статистичного інституту ЄС.

Так, загалом протягом січня-серпня, за попередніми даними, найчастіше вперше щодо отримання притулку українці звертались до Італії. У країні було зареєстровано 1515 нових заявок лише за перші 6 місяців року.

На другому місці за популярністю розташувалась Іспанія – до цієї європейської держави протягом січня-серпня було подано 1205 нових заявок від громадян України. Третьою - стала Німеччина (715 нових заявок за 8 місяців).

За даними другого кварталу 2018 року трійка країн-лідерів не змінилась – найбільшу кількість нових заявок отримали Італія (34% від усіх заявок, поданих в 2-му кварталі), Іспанія (25%) і Німеччина (13%) відповідно.

Вперше ж з проханням про надання притулку у Польщі за перші 8 місяців 2018 року звернулися 180 громадян України. Таким чином, у другому кварталі року Україна опинилась на третьому місці за кількістю таких звернень до цієї країни.

Як відомо, у другому кварталі 2018 року зросла кількість запитів на надання притулку в країнах ЄС.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...