Мир, прогрес, права людини – ці три цілі нерозривно пов’язані. Неможливо досягнути якоїсь із них, нехтуючи іншими.
Андрій Сахаров, фізик, правозахисник, дисидент, громадський та політичний діяч, лауреат Нобелівської премії миру

Трамп анонсував нові санкції проти керівництва Венесуели

25 вересня, 2018 - 21:22
Фото Reuters

США сьогодні оголосять про нові санкції проти керівництва Венесуели. Про це під час виступу на загальних дебатах високого рівня 73-ї сесії Генасамблеї ООН заявив президент США Дональд Трамп, повідомляє Укрінформ.

“Сьогодні ми оголошуємо про додаткові санкції проти репресивного режиму у Венесуелі. Санкції торкнуть оточення Мадуро і його близьких радників”, - сказав Трамп.

Він також закликав інші держав “приєднатися до заклику щодо відновлення демократії у Венесуелі”.

Окрім цього, Трамп звернув увагу на економічний занепад, який завжди приносить із собою встановлення соціалістичного чи комуністичного режимів. “Усюди, де застосовувався соціалізм чи комунізм, він призводив до страждань, корупції й занепаду. Спрага соціалізму до влади веде до експансії, вторгнення й утисків. Усі народи світу повинні противитися соціалізму й нужді, яку він приносить усім”, - наголосив президент США.

Він звернув увагу, що Венесуела була однією із найбагатших держав світу до приходу до влади у ній соціалістів. “Нині соціалізм призвів до банкрутства багатої на нафту держави й поставив її народ в умови страшної бідності”, - підсумував Трамп.

Новини партнерів

Loading...