Простолюдин наш, за всієї байдужості до того, що нині перед ним діється, надзвичайно схильний мріяти й часто з нічев'я добуває дивовижні надії: новий доказ юности племені, яке передчуває краще життя попереду.
Пантелеймон Куліш, український письменник і громадський діяч

Мін'юст пропонує внести зміни до Виборчого кодексу для боротьби з "кандидатами-клонами"

25 вересня, 2020 - 21:43
Фото: Facebook/Міністерство юстиції

Міністерство юстиції звернеться до Верховної Ради з пропозицією внести зміни до Виборчого кодексу для боротьби з "кандидатами-клонами".

Про це заявив міністр юстиції Денис Малюська у Facebook.

За словами міністра, під час цьогорічних виборів багато кандидатів змінюють свої імена та прізвища на ті, які носять лідери виборчих перегонів, щоб вплинути на голосування.

Тому Мін'юст проситиме парламент змінити виборче законодавство, щоб про нещодавню зміну ПІБ кандидата писали безпосередньо у бюлетені.

Уманська міська виборча комісія зареєструвала двох кандидатів на посаду міського голови Умані, які мають таке ж ім’я, як чинний мер, – Олександр Цебрій. На виборах Одеського міського голови в перегони вступають "клони" політиків та кандидатів - президента Володимира Зеленського, чинного мера - Геннадія Труханова та кандидата від "Слуги народу" Олега Філімонова.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Еспресо

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ