Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

На цьогорічних навчаннях "Rapid Trident – 2020" військові вчилися протистояти нападу недружніх країн

25 вересня, 2020 - 11:33
Фото Павла Паламарчука, "День"

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного добігають завершення військові командно-штабні навчання «Rapid Trident – 2020». Цього року участь у них взяло понад 4 тисячі військовослужбовців із 9 країн світу.

Концепція навчання базувалась на відпрацюванні українськими армійськими підрозділами та підрозділами інших силових структур при підтримці союзників питань відбиття збройного нападу недружніх країн, відновлення суверенітету і контролю над державним кордоном. Також військові навчалися знешкоджувати терористів та відбулася практична демонстрація можливостей табору для біженців, організованого Товариством Червоного Хреста.

«Хочу підкреслити, що є вже усталені доктрини та стандарти, які визначені для Збройних Сил України та інших військових формувань, відповідно до яких проводиться оцінка дій підрозділів. Варто сказати, що під час плануючих конференцій ми разом з нашими партнерами погодили ті керівні документи, які будуть використовуватись для сил та засобів, що залучаються до навчання. Представники ЗСУ та інших військових формувань зробили все найкраще для того, щоб досягнути цих високих стандартів. Вони досягли високих результатів і проявили себе як хороша команда. Це найкраще навчання, у яких я брав участь», – зазначив співкерівник навчань з американської сторони полковник Майкл Хансон.

Варто зазначити, що під час «Rapid Trident – 2020» відпрацьовували питання, які в разі потреби будуть практично застосовуватись нашими військовими під час виконання завдань в операції Об'єднаних сил на сході України.

Павло Паламарчук, "День"

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ