Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

Питання черг на кордоні України буде вирішено шляхом відкриття додаткових КПП, - Зеленський

25 вересня, 2020 - 16:24
Фото: УНІАН

Питання черг на кордоні України буде вирішено шляхом відкриття окремих додаткових контрольно-пропускних пунктів, заявив президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки до Закарпатської області.

"Питання складне, комплексне, і рішення держави буде комплексне. Це питання не сьогоднішнього дня, питання, яке триває кілька років. З тієї миті, як у нас експорт збільшився, орієнтуючись на західний ринок, зрозуміло, що з'явилися черги. Тобто, не вистачає на сьогодні прикордонної пропускної інфраструктури... Питання буде вирішено. Вкладатимуться гроші для відкриття окремих додаткових контрольно-пропускних пунктів", - сказав Зеленський на брифінгу в Закарпатській області в п'ятницю.

Глава держави також наголосив на необхідності переговорів із партнерами для врегулювання проблеми черг.

"Друга історія - дипломатична. Міністр закордонних справ України спілкується зі своїми колегами наших сусідніх країн. Тому що проблема ж не лише на цьому контрольно-пропускному пункті ("Ужгород - Вишнє Нємецьке"). У нас багато сусідів, багато країн, і там скрізь є великі черги. Ми маємо дружити з нашими сусідами, але дійсно, на дипломатичному рівні ми маємо також тиснути", - зазначив він.

Зеленський додав, що українські водії вважають причиною черг повільний пропуск автомобілів Словаччиною.

"У нас нормальні відносини з нашими сусідами, тому і на цьому рівні проситимемо їх прискорити цей процес", - сказав президент.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ