...Всі були готові на жертви, знали, що не сьогодні-завтра їх знищать, але їх турбувало передовсім: чи знатиме світ про це, чи світ щось скаже?.. І друга проблема — ще більш духовна: чи буде кому помолитися за всіх, хто загинув?
Олександр Биковець, священник

У Литві голосують у другому турі виборів в Сейм

25 жовтня, 2020 - 13:54
Фото: Reuters

У Литві почалося голосування у другому турі чергових виборів в Сейм (однопалатний парламент), виборчі дільниці відкрилися о 07:00 і працюватимуть до 20:00.

Про це повідомляє УНН.

Відзначається, що в другому турі виборці мають обрати володарів 68 з 141 мандата. Сейм обирається на 4 роки загальним таємним голосуванням за змішаною системою: 71 депутат - в одномандатних округах за мажоритарною системою, 70 - за партійними списками.

За підсумками першого туру, що відбувся два тижні тому, виборці віддали голоси за кандидатів у депутати за партійними списками (70 мандатів), а в одномандатних округах визначилися тільки три депутати. До другого туру в останніх 68 округах пройшли по два кандидати, що набрали найбільшу кількість голосів за умови, що ніхто з них не подолав поріг 50% голосів.

Правом голосу, згідно зі списками Головної виборчої комісії, у другому турі мають більш 2,3 млн литовців. Вибори вважатимуться такими, що відбулися при явці не менше 25%. У першому турі вона склала 47,16%.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ