...Всі були готові на жертви, знали, що не сьогодні-завтра їх знищать, але їх турбувало передовсім: чи знатиме світ про це, чи світ щось скаже?.. І друга проблема — ще більш духовна: чи буде кому помолитися за всіх, хто загинув?
Олександр Биковець, священник

В Іспанії ввели надзвичайний стан через COVID-19

25 жовтня, 2020 - 18:12
Фото Reuters

Уряд Іспанії запровадив надзвичайний стан вдруге протягом року. Це дасть змогу місцевій владі впроваджувати необхідні карантинні обмеження для запобігання поширенню пандемії коронавірусу в країні.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє RTVE.

Наразі надзвичайний стан запроваджено на 15 днів і надалі він має продовжуватися. Як зазначається, в уряді планують утримувати його до квітня 2021 року.

Документ не містить великої кількості обмежень на загальнонаціональному рівні.

Головним його завданням є легалізація різних заходів з боку місцевої влади в регіонах, які за законом мають право самостійно запроваджувати необхідні обмеження, виходячи з епідеміологічної ситуації на місцях.

Протягом цього тижня місцева влада кількох регіонів Іспанії просила уряд запровадити надзвичайний стан, рішення, яке потребує схвалення центрального уряду.

Рішення про запровадження надзвичайного стану, зокрема, дозволяє місцевій владі встановлювати комендантську годину у нічний час - з 23-00 до 6:00.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ