Як в нації вождя нема, тоді вожді її — поети.
Євген Маланюк, український письменник, поет, культуролог-енциклопедист, публіцист, літературний критик

Уряд України готується до можливого запровадження карантину на зимові свята, - Шмигаль

25 листопада, 2020 - 16:49
Фото Руслана Канюки, "День"

Уряд готується до можливого запровадження карантину на зимові свята, повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Про запровадження жорсткіших заходів наразі не йдеться, але ми розуміємо: кінець грудня і початок новорічних свят - це зустрічі, ярмарки, тісні контакти між людьми. І це може значно підштовхнути хворобу, чого наша медична система може не витримати", - сказав він, відкриваючи засідання уряду в середу.

Шмигаль уточнив, що за ініціативою президента уряд розробив програми підтримки і розраховує на підтримку парламенту.

"Учора президент України Володимир Зеленський розповів про важливі ініціативи підтримки людей і бізнесу, якщо буде посилено карантин. Наголошу: ми готуємося до всіх можливих сценаріїв, зокрема до можливого запровадження карантину на зимові свята", - зазначив прем'єр.

Раніше міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко пропонував запланувати двотижневий локдаун, прив'язаний до новорічних свят, а також відмовитися на Різдво та Новий рік від масових заходів.

"За озвученим наразі планом Міністерства охорони здоров'я на нас чекає поки що останній карантин вихідного дня. Цього чекають усі, хто зараз не може працювати в умовах коронавірусних заборон та обмежень. Йдеться і про креативні індустрії, і про туризм, і про малий та середній бізнес тощо", - написав Ткаченко в Telegram-каналі.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ