Хто пожертвував свободою заради безпеки, не заслуговує ні на свободу, ні на безпеку.
Бенджамін Франклін, американський учений-фізик, державний діяч, дипломат і публіцист.

Від кулі снайпера загинув нагороджений медаллю за участь у боях "Світлодарська дуга" В'ячеслав Мінкін

25 листопада, 2020 - 09:49
Фото: mil.gov.ua

Померлий від поранення, отриманого від кулі снайпера під Авдіївкою у вівторок, був 31-річний фастівчанин В'ячеслав Мінкін, нагороджений медаллю за участь у боях "Світлодарська дуга". 

"З глибоким сумом повідомляємо, що в зоні проведення ООС загинув фастівчанин, захисник України, старший солдат В'ячеслав Мінкін", - йдеться в повідомленні пресслужби Фастівської міськради.

У прес-службі наголосили, що загиблий 31-річний Мінкін був одружений, мав сина.

Також наголошується, що в 2019 році він був нагороджений медаллю за участь у боях "Світлодарська дуга".

Як повідомлялося, 24 листопада поблизу м.Авдіївка Донецької області від кулі снайпера російських найманців поранення отримав український військовослужбовець. Йому оперативно було надано медичну допомогу. Пізніше поранений помер.

"Унаслідок пострілу ворожого снайпера отримав вогнепальне поранення військовослужбовець об'єднаних сил. Терміново для надання медичної допомоги важко поранений український захисник був доставлений до лікувального закладу, де за його життя боролися військові лікарі. На жаль, проведені невідкладні реанімаційні заходи не дали результатів. Врятувати життя воїна не вдалося", - йдеться в повідомленні на сторінці штабу операції об'єднаних сил у Фейсбук.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ