Нехай наповнить душу святе прагнення не задовольнятися посереднім, а стреміти до найвищого і з усіх сил намагатися його досягнути — адже можемо, коли захочемо!
Джованні Піко делла Мірандола, італійський мислитель та філософ епохи Відродження, представник раннього гуманізму

У ЄС заявили про перший недружній крок Британії після Brexit

26 січня, 2021 - 09:32
Фото: Reuters

Рішення Великобританії знизити дипломатичний статус Представництва ЄС в цій країні, прийняте відразу після її виходу зі складу Євросоюзу, є недружнім сигналом. ЄС упевнений, що разом з британськими союзниками зможе знайти взаємоприйнятне рішення для цієї ситуації.

Про це під час прес-конференції заявив Високий представник ЄС Жозеп Боррель.

Він зазначив, що європейська сторона не питає Об'єднане Королівство про щось нове і не просить про якесь особливе ставлення до себе, оскільки зовнішній дипломатичний статус Європейського союзу визнається країнами та міжнародними організаціями по всьому світу.

"Зрозуміло, це питання порушувалося (під час зустрічі - ред.). Є чіткий погляд і єдність з цього питання серед країн-членів. Це не є дружнім сигналом, першим такого роду, який Великобританія надіслала нам відразу після того, як вийшла з Європейського союзу. Якщо вони будуть продовжувати в тому ж дусі - це не відкриє жодних хороших перспектив", - сказав Боррель.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: РБК-Україна

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ