Гідність держави зрештою залежить від гідності особистостей, які її створюють.
Джон Стюарт Мілль, британський філософ, політичний економіст XIX століття

Студенти закликали депутатів ПР відкликати свій законопроект про вищу освіту

26 лютого, 2013 - 14:07

На круглому столі лідери органів студентського самоврядування закликали авторів законопроекту про вищу освіту від Партії регіонів відкликати з реєстрації даний законопроект.

Про це повідомили у прес-службі Української асоціації студентського самоврядування, передає Українська правда.

Представники студентства переконують, що законопроект ґрунтується на неконституційних положеннях, вводить додаткові механізми ручного керування замість законодавчого їх врегулювання, не надає автономію вищим навчальним закладам, "...не дозволяє студентам обирати предмети за власним бажанням, зменшує роль органів студентського самоврядування, створює небезпеку для студентів через можливість свавільних відрахувань".

Народні депутати від Партії регіонів, автори законопроекту, проігнорували круглий стіл, повідомляють в УАСС.

Владу на круглому столі представляв директор департаменту вищої освіти Міністерства освіти Юрій Коровайченко, який говорив не про конкретний законопроект, а про проблеми вищої освіти в цілому.

Більшість учасників круглого столу відзначили, що з трьох законопроектів можуть бути взятими за основу для подальшого доопрацювання лише два – "опозиційний законопроект" № 1187-1 та розроблений "робочою групою Згуровського".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ