Ми досі ще рятуємо дистрофію тіл, а за прогресуючу дистрофію душ – нам байдуже
Василь Стус, український поет, перекладач, прозаїк, літературознавець, правозахисник, представникі культурного руху шістдесятників, Герой України

В Україні можуть ліквідувати Держкомтелерадіо

26 лютого, 2014 - 21:15

В Україні потрібно ліквідувати Державний комітет телебачення і радіомовлення України. Про це заявив голова комітету Ради з питань свободи слова та інформації Микола Томенко. Про це йдеться на сайті політика.

Він зазначає, що "міністерства пропаганди потрібні тільки авторитарному режиму".

«Моя позиція, як і позиція абсолютної більшості експертів та фахівців, полягає в тому, що в перспективі треба взагалі ліквідувати і Державний комітет телебачення і радіомовлення України як такий, що не має чітко визначених функцій. Бо самі журналісти через профспілки та вплив на медіа повинні регулювати ситуацію. А Національна рада з питань телебачення і радіомовлення повинна здійснювати регуляторні функції», – вважає Томенко.

«Тому ідеї створити якесь спеціальне міністерство не відповідають критеріям демократичного політичного режиму. Переконаний, що вони не будуть підтримані громадськістю і, сподіваюсь, парламентом», – додав він.

Нагадаємо, "свободівець" Ігор Мірошниченко нещодавно запропонував створити в Україні Міністерство інформації й свободи слова України.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ