Ми мусимо навчитися чути себе українцями – не галицькими, не буковинськими українцями, а українцями без офіційних кордонів
Іван Франко, український письменник, поет, перекладач, науковець, громадський і політичний діяч

Громадський люстраційний комітет назвав 50 чиновників, які потрапляють під люстрацію

26 лютого, 2015 - 15:33

У Громадському люстраційному комітеті, який очолює депутат Єгор Соболєв, назвали 50 високопосадовців, що мають бути звільнені в рамках Закону "Про очищення влади". Про це на під час прес-конференції повідомила керівник інформаційного відділу комітету Олександра Дрік, передає "Укрінформ".

"Ми склали список 50 посадовців, які  повинні бути звільнені, оскільки вони обіймали свої посади з 25 лютого 2010 по 22 лютого 2014 року сукупно більше одного року або працювали під час Євромайдану та не звільнились за власним бажанням, і ми будемо добиватись, щоб ці посадовці були звільнені", - сказала вона.

За словами Дрік, люстрації підлягають двоє заступників міністра внутрішніх справ, заступник глави Адміністрації Президента, семеро керівників та заступників керівників центральних органів влади, один голова облдержадміністрації, ще один заступник міністра, 14 працівників Податкової, 16 співробітників МВС, шість прокурорів і двоє посадовців Державної судової адміністрації.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

Новини партнерів

Loading...