Справжня особиста свобода неможлива без економічної безпеки і незалежності. Голодні та безробітні люди — це кадри для диктатури.
Франклін Делано Рузвельт, 32-ий президент США, демократ.

У Луцьк доставили гуманітарну допомогу з Латвії та Швеції, яку розвезуть в шпиталі

26 лютого, 2015 - 14:34

Найближчим часом волинські волонтери розвезуть цю допомогу у прифронтові госпіталі та військові шпиталі: Артемівськ, Маріуполь, Курахове, Світлодарськ... Отримають її і вимушені переселенці із зони АТО, а також люди, які  не змогли виїхати у спокійніші місця. Допомогу було зібрано завдяки членам Конгресу Українців у Латвії, яким керує Микола Павлюк.

Григорій Павлович, голова Волинської обласної організації Спілки ветеранів Афганістану, каже, що особливо порадували медикаменти та медобладнання, які врятують життя багатьом. Частину гуманітарної допомоги передали і у Волинський обласний центр допомоги воїнам АТО, що у Луцьку.

Керівник проекту “Меценати для солдата”, який впроваджує цей центр, Руслан Теліпський повідомив, що допомогу від українців із Латвії отримували не вперше, але раніше – у значно менших обсягах. Земляки з Латвії співчувають українцям у їхній боротьбі, підтримують, чим можуть, повідомляє Наталія МАЛІМОН, “День”, Луцьк.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ