Бережіть собори душ своїх… Бо з усього найгіршого, що може бути в людині, душа заяча, душа раба!
Олесь Гончар, український письменник, літературний критик, громадський діяч

Швидкі тести на виявлення вірусу Covid-19 вже розроблені корпорацією Bosch

26 березня, 2020 - 15:47

Швидкі тести на виявлення вірусу Covid-19 вже розроблені німецькою корпорацією Bosch. Тест розроблений спільно з Randox Laboratories Ltd (Північна Ірландія). Точність діагнозу – понад 95%.

Про це повідомляється на сайті корпорації.

"Надійні результати тестування дозволяють проводити диференційну діагностику за менш ніж 2,5 години", - йдеться у повідомленні.

Звичайні тести потребують 2-3 дні для того, щоб виявити наявність Covid-19.

Тест Vivalytic від компанії Bosch Healthcare Solutions (дочірня компанія Bosch) є одним з перших повністю автоматизованих молекулярно-діагностичних тестів у світі, які можуть використовуватися безпосередньо в усіх медичних установах. До того ж він може діагностувати 10 респіраторних збудників одночасно та відповідає вимогам Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Розробники обіцяють, що тест буде доступний у Німеччині з квітня з подальшим просуванням його на європейських та інших ринках. "Технологія яка "придумана на все життя"", - каже глава компанії Деннер Волкмар.

За даними Bosch Healthcare Solutions, протягом 24 годин за допомогою одного аналізатора вірулітичного аналізу можна здійснити до десяти випробувань. Тобто, за допомогою всього 100 пристроїв можна оцінювати до 1000 тестів щодня.

В Україні 156 лабораторно підтверджених випадків Covid-19, з них 5 летальних, 1 пацієнт одужав.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ