Бережіть собори душ своїх… Бо з усього найгіршого, що може бути в людині, душа заяча, душа раба!
Олесь Гончар, український письменник, літературний критик, громадський діяч

У Німеччині від коронавірусу вилікувався український дипломат

26 березня, 2020 - 12:55

У Німеччині від коронавірусу вилікувався український дипломат Дмитро Шевченко, який працює в генеральному консульстві України в Мюнхені.

Про перебіг своєї хвороби він написав у Facebook, передає Громадське.

«Починаючи з 3 березня ледь не віддав кінці через важку форму коронавірусу, якою я у своєму віці та стані здоров’я не мав би захворіти, але захворів. Зараз загрози життю вже немає, хоча легені пошкоджені серйозно і надовго, сподіваюсь, що не назавжди», — написав 36-річний дипломат.

Він зазначив, що вже перебуває вдома, хоч і ще на карантині.

«Хоч сказати всім, що коронавірус — це не жарт, можливо, справді шанси померти вищі у літніх людей, але шанси серйозно захворіти однакові у всіх, у лікарні літніх людей було відсотків 15, абсолютна більшість — від 20 до 60 рівномірно розподілені, нагадаю — в лікарні лежать лише важкі, з легкою формою хворіють вдома», — додав Шевченко

Шевченко також розповів, що незважаючи на те, що в Німеччині хороша система охорони здоров’я, у неї є свої мінуси.

«Мені доводилося наполягати, щоб мене госпіталізували із запаленням легенів і хоча б зробили рентген, мені доводилося «вибивати» тест на коронавірус перед випискою (безуспішно), але головне — все тут (і мабуть, всюди) тримається не лише на лікарях, які, буває, з’явилися раз на день і зникли, скільки на медичному персоналі, на чиї часто балканські та східноєвропейські плечі лягає головний тягар вирулювання із цієї кризи, великий уклін цим людям, які за не особливо великі зарплати роблять таку надзвичайно важку, небезпечну і важливу працю», — написав він.

За останніми даними, у Німеччині кількість підтверджених випадків зараження коронавірусів за добу зросла на 4191 і зараз становить 31 554.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ