Якщо свобода взагалі щось значить, то це право говорити іншим те, чого вони не хочуть чути
Джордж Оруелл, британський письменник і публіцист

Боснія посилить прикордонний контроль, щоб запобігти напливу біженців

26 квітня, 2018 - 21:32
Фото Reuters

Уряд Боснії має намір посилити прикордонний контроль, щоб запобігти подальшому напливу мігрантів.

Про це повідомляє ЄП з посиланням на Reuters.

Через два роки після закриття так званого Балканського маршруту, Боснія стала альтернативним маршрутом для мігрантів, які починають свій шлях з Туреччини через Грецію і Албанію через Чорногорію, а також для мігрантів, що застрягли в Сербії.

Уряд доручив відомству з координації міграції вжити заходів для запобігання незаконному напливу мігрантів, після того як цього тижня поліція затримала понад 20 осіб, підозрюваних у перевезенні до в ЄС близько 200 мігрантів.

Влада каже, що з початку 2018 року близько 1200 мігрантів з Сирії, Пакистану, Лівії та Афганістану потрапили в Боснію, і майже стільки ж було перехоплено на кордоні.

У Сараєво попередили, що країна не впорається з різким збільшенням числа мігрантів, так як в Боснії є тільки один центр для прохачів притулку і один для нелегальних мігрантів, обидва - переповнені.

"Мігрантам, які в'їхали в Боснію і Герцеговину, буде надана належна допомога, і влада вже намагаються знайти нові місця для розміщення людей в гідних умовах", - заявили в уряді.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...