Дружба! Велике це слово – дружба! Може, найбільше з усіх слів людських. Заради дружби люди йдуть на тортури, сідають у тюрму, навіть життя віддають.
Всеволод Нестайко, український письменник

На Донеччині біля пам'ятника загиблим воїнам АТО розквітла тисяча тюльпанів

26 квітня, 2018 - 22:05
Фото: vchasnoua.com

У селі Мирне під Слов'янськом біля пам'ятника загиблим воїнам АТО розквітла тисяча тюльпанів.

Квіти біля пам'ятного знаку, де загинули українські воїни, висадив місцевий мешканець Юрій Голуб, передає "Вчасно".

Влітку 2014 року український блокпост був розстріляний бойовиками. Там загинули Андрій Коган, Ігор Ващук, Артур Гулик та Максим Добрянський.

«Я посадив квіти на блокпосту, бо хочу, аби пам'ятали про цих хлопців, що віддали своє життя за наш спокій, розповів Юрій Голуб.- Хай квітнуть квіти там, де лилася кров, і квітне наша Україна».

Чоловік вдома вирощує понад сім видів тюльпанів та сорока кущів троянд, займається бджолярством.

На подвір'ї у господаря все нагадує, що тут з повагою ставляться до українського: жовто-блакитний козирок, поштова скринька та сніп пшеничних колосків.

Окрім тисячі квітів біля пам'ятнику загиблим воїнам, він разом з трьома односельчанками посадив ще дві тисячі тюльпанів біля пам'ятнику солдатам, що загинули в Другій Світовій війні.

«Я звичайний українець, і у цьому вчинку не бачу нічого героїчного, але хотілося б и від інших побачити шанобливе ставлення до тих, хто боронив і боронить нашу країну», — каже Юрій Голуб.

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...