Демократія - це коли два вовки і ягня голосують щодо обіднього меню. Свобода - це коли добре озброєнне ягня оспорює результат такого голосування
Бенджамін Франклін, один із засновників США, політичний діяч, дипломат, вчений, письменник, журналіст, видавець, масон

Україна і Болгарія домовились про будівництво автодороги Одеса — Варна

26 травня, 2018 - 21:59
Фото: president.gov.ua

Президент України Петро Порошенко провів зустріч із прем'єр-міністром Болгарії Бойко Борисовим. Під час зустрічі лідери обговорили питання активізації економічного співробітництва, також президент України анонсував будівництво автодороги Одеса – Варна.

Про це повідомляє Адміністрація президента.

За словами Порошенка, у першому кварталі 2018 року товарообіг між двома країнами зріс на 37%. «Це є прямий доказ ефективного  застосування поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС», — сказав Порошенко.

Він також повідомив, що запросив прем’єра Болгарії під час його наступного візиту до України разом з’їздити до Болграду.

Порошенко повідомив, що країни домовились про план будівництва автодороги сполучення Одеса — Варна.

«Ми домовились, що ми активізуємо питання побудови дороги по транспортному коридору від Одеської області, через територію Румунії, до Болгарії», — розповів президент.

«Будемо робити все можливе для того, щоб найближчим часом зробити так, щоб за кермом машини за декілька годин можна було б доїхати з Одеси до Варни. Думаю, що це надзвичайно вдалі приклади нашої ефективної співпраці», — додав Порошенко.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...