Не всяка людина здатна бути при владі, а лише така, що за природою своєю прагне до правди і справедливості.
Станіслав Оріховський-Роксолан, український письменник, оратор, публіцист, філософ, історик, полеміст, гуманіст доби Відродження

Багатотисячною патріотичною ходою у Львові відсвяткували День героїв

26 травня, 2019 - 16:54

Кілька тисяч людей сьогодні прийшли до пам’ятника Степану Бандері, щоб відзначити День героїв. В це свято традиційно вшановують всіх українців, що пожертвували своїм життям у боротьбі за незалежність та свободу України.

Влада міста та області, а також духовенство та представники громадськості поклали квіти до пам’ятника. Після гімну України учасники ходи почали формувати колону, щоб пройти вулицями міста. Очолювали її ветерани УПА.

В колоні групами ішли учасники АТО, добровольці, волонтери, рідні Героїв Небесної сотні, ліквідатори Чорнобильської катастрофи, патріотичні молодіжні організації тощо. Також їхав бронетранспортер «Дозор-Б».

Під час ходи люди вигукували патріотичні гасла, співали народні та повстанські пісні. Багато хто ніс прапори України, червоно-чорні стяги, банери із портретами видатних українців та фотографії Героїв України, що загинули в російсько-українській війні.

Крім того під час ходи відбувалися зупинки для вшанування визначних діячів української історії. Зокрема поклали квіти до пам’ятної таблиці Євгену Коновальцю та Роману Шухевичу, пам’ятника Михайлу Вербицькому та отцю Маркіяну Шашкевичу та іншим.

На проспекті Свободи відбувся марш учнів, ліцеїстів та вихованців патріотичних організацій. А завершився захід виступом оркестру Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.

Варто зазначити, що також сьогодні на Личаківському кладовищі відбулося покладання квітів та панахида на могилах Героїв.

Павло ПАЛАМАРЧУК, Львів, фото автора

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ