Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

У Києві презентували український переклад книги Сенцова

26 травня, 2019 - 11:44
Фото: radiosvoboda.org

У Києві на міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал» 25 травня відбулася презентація українського перекладу книги ув'язненого в Росії українського режисера Олега Сенцова «Жизня».

Про це повідомляє кореспондент Крим.Реалії.

«Це збірка оповідань Олега. З'явилася вона ще 2015 року й називалася «Розповіді»... З того часу вона так і не була перекладена українською мовою. Нам здалося це несправедливим і неправильним. Коли ми почали з Олегом листуватися на цю тему, то його єдиним проханням, крім невеликих правок, було повернути назву. Він мріяв, щоб ця книга називалася саме «Жизня», – представила видання виконавчий директор українського ПЕН-клубу Тетяна Терен.

Під час презентації громадський діяч, співак Святослав Вакарчук прочитав уривок із книги, а також наголосив на важливості подібних заходів для українських політв'язнів.

«Жизня» є збіркою автобіографічних оповідань. У видавництві, де вийшла книга, вказують, що це книга «для всіх, хто ще не знайшов відповіді на питання, чому Олег допомагав українським військовим у Криму, чому відкрито говорив про розв'язану Росією війну в Україні, чому почав голодування і не просив про помилування».

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ