Наша Батьківщина благає допомоги красномовства, бо так багато її преславних подвигів поминається глибокою мовчанкою.
Феофан Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ, перекладач, публіцист, науковець

В Ізраїлі тисячі людей вимагають обмежити повноваження верховного суду

26 травня, 2019 - 09:53
Фото: Reuters

Учасники багатотисячного мітингу в центрі Тель-Авіва піддали критиці наміри Біньяміна Нетаньягу обмежити повноваження верховного суду Ізраїлю.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

"Десятки тисяч протестувальників зібралися на площі біля Тель-Авівського музею образотворчих мистецтв на перший мітинг ізраїльської опозиції після виборів у Кнесет 9 квітня", - йдеться в повідомленні.

Присутні протестували проти спроб Нетаньягу внести поправки в законодавство, які обмежать повноваження верховного суду Ізраїлю.

Демонстранти виступили проти прагнення глави кабміну сформувати коаліцію з правими і ультраортодоксальными партіями, що, на думку протестувальників, може ослабити судову систему і демократію в країні.

"Ми не будемо зберігати мовчання, не піддамося ненависті та провокаціям. Ми не дозволимо перетворити Ізраїль на приватні володіння султана", - заявив на мітингу Бені Ганц, колишній глава генштабу Армії оборони Ізраїлю і співголова центристського блоку партій "Кахоль-Лаван".

Крім цієї політсили, організаторами акції протесту виступили лівоцентристська соціал-демократична партія "Авода" і соціал-демократична "Мерец".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ