Щоб любити — треба знати, а щоб проникнути в таку тонку й неосяжну, величну й багатогранну річ, як мова, треба її любити.
Василь Сухомлинський, український педагог, публіцист, письменник, поет

ПАРЄ звернулася до Венеційської комісії щодо легітимності делегатів від РФ

26 червня, 2019 - 17:23
Фото: media-gallery.coe.int

Регламентний комітет Парламентської асамблеї Ради Європи звернувся до Венеційської комісії РЄ за роз'ясненням, чи є російські депутати в ПАРЄ легітимними, адже були обрані з урахуванням протиправного голосування на території окупованого Криму.

Про це повідомив голова української делегації у ПАРЄ Володимир Ар'єв, передає Укрінформ.

«Трохи попсували свято росіянам. Регламентний комітет ПАРЄ визнав, що заперечення повноважень російської делегації з процедурних причин залишається в силі, і одноголосно надіслав до Венеційської комісії на вивчення питання: чи є депутатами ті, хто обрані в російський парламент за допомогою голосів Криму в одномандатному окрузі РФ (за партійними списками)?», - заявив Ар'єв.

Як він наголосив, «повної ратифікації російської делегації сьогодні не буде, адже одне питання підвисло над росіянами дамокловим мечем». Як нагадав народний депутат, представники російської делегації заявили, що не братимуть участі в роботі ПАРЄ до повного підтвердження повноважень.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ