Ми прагнемо миру, тому що знаємо: мир — це той клімат, в якому може існувати свобода
Дуайт Девід Ейзенхауер, американський військовий і державний діяч, 34-й Президент США

Українці Канади надали благодійну допомогу медичним закладам Чернівців

26 липня, 2017 - 11:42

Більше семи тонн гуманітарного вантажу на загальну суму 6,5 млн. грн. сьогодні привезли для медичних закладів Чернівців представники Ванкуверського відділення Суспільної служби українців Канади за сприяння міжнародної організації Rotary World Help. Благодійники передали до Чернівців медичне обладнання та засоби догляду за хворими – функціональні ліжка, механічні та транспортувальні візочки, ролатори, обладнання для невідкладної допомоги та багато іншого.

«У першу чергу наша організація допомагає прифронтовим шпиталям на Сході України та віднедавна поширили свою діяльність також на цивільні лікарні п’яти областей України. Зокрема лікувальним закладам Чернівців вже вдруге з початку 2017 року передали такі необхідні для них предмети медичного призначення», - каже представник Ванкуверського відділення Суспільної служби українців Канади Ігор Кардащук.

«Канадійські благодійники передали нашому закладу вкрай потрібне ліжко-трансформер для прийому пологів та багатофункціональні ліжка для жінок у післяопераційному періоді. З досвіду співпраці знаємо, що отримані з-за океану вироби медичного призначення є дуже якісними, відтак служать у нас ще багато років», - коментує головний лікар Чернівецького пологового будинку №2 Альберт Куріцин.

Хоча дорогою до Чернівців фура із благодійною допомогою потрапила у сильну зливу, відтак час шляху, за словами І. Кардащука, вона ледь не пливла, від опадів вантаж не постраждав. А у жовтні канадійські благодійники передадуть лікарням міста ще один.

Анна ГАРГАЛЯ, Чернівці, фото автора     

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ