Три правила досягнення успіху: знати більше, ніж інші; працювати більше, ніж інші; очікувати менше, ніж інші
Вільям Шекспір, англійський драматург Єлизаветинської епохи, актор і поет

Кабмін ухвалив стратегію інформаційної реінтеграції Донбасу

26 липня, 2018 - 20:29
Фото Руслана КАНЮКИ, "День"

Кабмін України затвердив стратегію інформаційної реінтеграції Донецької та Луганської областей

Про це повідомляє Урядовий портал.

"Правильна комунікація і стратегічний підхід у роботі з ключовими аудиторіями - мешканцями окупованих територій, українським суспільством та міжнародною спільнотою - є важливою передумовою відновлення територіальної цілісності України. Ця комунікація має будуватись навколо людини, навколо захисту громадянина України”, - зазначила перша заступниця міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова.

За її словами, основна мета стратегії - забезпечення повноцінного доступу громадян України, що проживають на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, до загальнонаціонального українського інформаційного простору.

Згідно з документом, повне відновлення мовлення українських телерадіокомпаній можливе тільки за умови звільнення окупованих територій Донбасу. Тому в умовах обмеженого мовлення та доступу до інших українських ЗМІ, зокрема Інтернет-видань, особлива увага буде приділятися таким напрямкам:

  1. розширення зони наземного ефірного мовлення українських телерадіокомпаній з територій, прилеглих до тимчасово окупованих;
  2. створення системи виробництва і поширення спеціалізованого контенту для громадян України, які проживають на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях;
  3. забезпечення можливості отримання інформації особами з порушеннями зору і слуху у доступній формі;
  4. проведення системної роботи з переселенцями як з важливим каналом комунікації з громадянами України, які проживають на окупованому Донбасі.

Реалізація стратегії передбачає посилення інституційної координації між органами виконавчої влади на центральному та на місцевому рівні із залученням інститутів громадянського суспільства.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...