Нас послано тільки пророкувати воскресення мертвих і будить сонних. Се наше діло.
Пантелеймон Куліш, український письменник і громадський діяч

За перше півріччя 2018 року в ДТП на дорогах України загинули 64 дитини

26 липня, 2018 - 10:38

Лише за перше півріччя 2018 року в дорожньо-транспортних пригодах на дорогах України загинули 64 дитини. Про це повідомив речник Національної поліції Ярослав Тракало на своїй сторінці у Facebook.

Крім того, 1694 неповнолітні були травмовані.

За словами Тракало, лідерами цього антирейтингу два останні роки залишаються п‘ять областей: Запорізька, Луганська, Миколаївська, Херсонська та Київська.

"У порівнянні з аналогічним періодом 2017 року поліції вдалося дещо знизити показник смертності неповнолітніх на наших дорогах - на 9,9%. Найперше - завдяки оперативно-профілактичним відпрацюванням та превентивній роботі", - зазначив речник.

Але додає, що трагедія на бульварі Лесі Українки в Києві, наслідком якої стала смерть під колесами позашляховика дитини, демонструє: тих зусиль, які робить поліція в рамках наділених і прописаних у законі повноважень, замало.

"Попри інформаційну кампанію, яку щороку проводить НПУ через ЗМІ та зовнішню рекламу, вже очевидним є те, що поліція має мати вагоміші важелі впливу на порушників ПДР. Інакше навіть найбільш законослухняні громадяни, діти, щодня виходячи на вулицю, наражають себе на небезпеку стати жертвою водіїв-порушників", - зауважив Тракало.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ