Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

Львів долучився до всесвітньої акції в підтримку протестів в Білорусі

26 серпня, 2020 - 19:34
Фото Павла ПАЛАМАРЧУКА, "День"

Кілька десятків активних львів'ян приєдналися до всесвітньої акції солідарності з протестувальниками Білорусі «#BelarusWatch». Ця подія під такою назвою проходить сьогодні у 16 країнах світу.

На площі Ринок люди розгорнули кількаметровий історичний стяг Білорусі. Також у активістів були червоно-чорні, кримсько-татарські та національні прапори.

«Ми солідарні з мирним протестом білорусів і намагаємось привернути увагу лідерів різних країн світу до порушення прав людини у Білорусі та закликати їх діяти. #BelarusWatch - це волонтерська ініціатива, яка збирає та систематизує інформацію про порушення прав людини під час протестів у Білорусі. Ця ініціатива об’єднує небайдужих людей із різних країн», - розповіли організатори акції.

Також вони наголосили, що демократичні уряди не можуть залишатися осторонь та мають використати усі можливі у міжнародному праві механізми, щоб зупинити насилля та переслідування мирних демонстрантів.

Загалом подібні акції відбудуться чи вже відбулися у багатьох містах таких країн: США, Нідерланди, Вірменія, Словенія, Норвегія, Україна, Великобританія, Бельгія, Литва, Латвія, Польща, Ірландія, Швейцарія, Грузія, Німеччина, Італії.

Павло Паламарчук, «День», Львів

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ