Простолюдин наш, за всієї байдужості до того, що нині перед ним діється, надзвичайно схильний мріяти й часто з нічев'я добуває дивовижні надії: новий доказ юности племені, яке передчуває краще життя попереду.
Пантелеймон Куліш, український письменник і громадський діяч

У Мінську затримали 70 людей

26 вересня, 2020 - 21:55
Фото: Reuters

Деяких журналістів, яких у суботу доставили з несанкціонованої владою акції до міліції Мінська, вже відпустили.

За даними правозахисного центру "Весна", відпущені Марія Войтович ("Єврорадіо"), Катерина Карпицька (білоруське видання "Наша Нива") і Олександра Ельбаум (портал tut.by)", передає Інтерфакс-Україна.

У списку затриманих залишаються журналісти польського телеканалу "Белсат" Марія Гриць і Олена Довнар.

Крім того, вдень у суботу, під час акції затримали і незабаром відпустили журналістку "Єврорадіо" Юлію Мотузову.

За останніми даними "Весни", всього під час несанкціонованої акції в Мінську затримано 70 осіб. Деякі вже на свободі.

Раніше в мінській міліції агентству "Інтерфакс-Захід" підтвердили затримання "кількох десятків людей у рамках адміністративного процесу". Стосовно журналістів, за словами офіційного представника ГУВС Мінміськвиконкому Наталії Ганусевич, "вони не затримані". "Після перевірки документів, якщо все гаразд, їх відпустять", - сказала вона.

Як повідомлялося, чергова несанкціонована владою акція завершилася в Мінську без серйозних сутичок протестувальників із силовиками. В суботу, акції, зазвичай, проходять у форматі жіночих маршів.

У Білорусі вже півтора місяці тривають акції протесту проти підсумків виборів президента, які пройшли 9 серпня. Переможцем оголошений Олександр Лукашенко, який займає цей пост з 1994 року. Учасники акцій не визнають оголошені владою підсумки виборів, вважають їх сфальсифікованими.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ