Ми досі ще рятуємо дистрофію тіл, а за прогресуючу дистрофію душ – нам байдуже
Василь Стус, український поет, перекладач, прозаїк, літературознавець, правозахисник, представникі культурного руху шістдесятників, Герой України

СБУ заборонила в'їзд в Україну декільком сотням, серед них й Охлобистін

26 жовтня, 2014 - 19:11

Служба безпеки України заборонила в'їзд в країну російському акторові і сценаристу Івану Охлобистіну, відомому своїми антиукраїнськими висловлюваннями, повідомив радник СБУ Маркіян Лубківський.

"Так, у нас є списки людей, які своїми діями проявили загрозу для національної безпеки України, тим самим примусивши нас внести їх до списків осіб, в'їзд яких небажаний на територію України. Я не буду називати вам імена ... але ви пам'ятаєте, що недавно Латвія оголосила про те, що Охлобистіну заборонений в'їзд в цю країну. Так от, в Україні йому також в'їзд заборонений, втім, як і багатьом, які є діячами культури і через втягування в політику своєю заангажованістю перекреслили свій творчий вклад ", - сказав він на брифінгу в неділю в Києві.

За словами Лубківського, список складається з кілька сотень імен. При цьому заборона на в'їзд на територію України для цих осіб вже діє. Термін такого обмеження йому важко назвати.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ