Ми досі ще рятуємо дистрофію тіл, а за прогресуючу дистрофію душ – нам байдуже
Василь Стус, український поет, перекладач, прозаїк, літературознавець, правозахисник, представникі культурного руху шістдесятників, Герой України

У Міносвіти пропонують перейменувати Велику Вітчизняну війну на Другу світову війну

26 листопада, 2014 - 14:02
У Міністерстві освіти України мають намір підняти питання про зміну назви Великої Вітчизняної війни на Другу світову війну. Про це заявив міністр освіти та науки України СеУ Міносвіти пропонують перейменувати Велику Вітчизняну війну на Другу світову війну
Фото Миколи Тимченка, "День"

У Міністерстві освіти України мають намір підняти питання про зміну назви Великої Вітчизняної війни на Другу світову війну. Про це заявив міністр освіти та науки України Сергій Квіт перед сьогоднішнім засіданням Кабміну, передає РБК-Україна.

"Велика вітчизняна війна використовувалася з точки зору величі Радянської держави. Це не була Вітчизняна війна. Україна була жертвою розбірок тоталітарних держав. Одна із цих держав дожила до цих пір, і Путін - це реінкарнація Сталіна чи, якщо хочете, Леніна", - заявив Квіт.

При цьому він пояснив, що такі зміни пропонується вносити в нові підручники з історії.

"Ті підручники, які є, вони і залишаться. Мова йде про нові підручники. Але це справа істориків, звичайно", - заявив Квіт.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ