Проблема демократії не в тому, чи потрібна людям свобода, а в тому, якою мірою вони здатні нею користуватися.
Алексіс де Токвіль, французький державний діяч, історик, суспільствознавець

Активісти нагадують Порошенку про обіцянку україномовних етикеток Roshen

26 грудня, 2012 - 10:14
Фото: job-sbu.org

Громадянський рух "Відсіч" звернувся до Петра Порошенка з відкритим листом, у якому зазначає, що його обіцянка про повернення продукції корпорації Roshen україномовної упаковки не виконується, повідомляє "Майдан".

Активісти вимагають від Порошенка вказати терміни, в які солодощам, які реалізуються в Україні, буде повернена україномовна упаковка. 

"Ми не сприймаємо відверто брехливих пояснень В. Москалевського про те, що "нам треба вижити", бо не є, пробачте, ідіотами, за яких він має всіх українських споживачів, керуючись логікою не місцевого виробника і навіть не іноземця, який веде бізнес на чужій території, а окупанта чи його намісника... Серед нас є й економісти, і підприємці, і друкарі, які чудово розуміють, що з огляду на цінову політику, яку може на сьогодні собі дозволити корпорація Roshen (ціни на продукцію Roshen є нижчими, ніж на продукцію аналогічної якості інших фірм) й на появу нової фабрики в Угорщині, ні про яке "виживання" щодо Roshen не йдеться. Як і не йдеться про суттєву економію на перекладі, друці, логістиці та інших речах. Ця "економія" є просто копійчаною в загальних витратах корпорації й не може суттєво впливати на ціну продукції", - наголошується в листі.

Представники громадськості погрожують поновити призупинену антикампанію проти Roshen, якщо найближчим часом не отримають відповіді, та закликають українців узяти участь у моніторингу шляхом фотографування продукції в російськомовній упаковці з датою випуску на етикетці й надсилати на електронну адресу vidsich@gmail.com.

Нагадаємо, 25 листопада у відповідь на обурення громадськості відмовою корпорації Roshen від україномовної упаковки для продукції, що реалізується в Україні, власник компанії Петро Порошенко заявив, що ініціював нараду директорів, на якій запропонував повернути солодощам українську упаковку, аргументуючи таке рішення тим, що питання державної мови, так само, як суверенітету та територіальної цілісності країни, є принциповим.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ