Ми досі ще рятуємо дистрофію тіл, а за прогресуючу дистрофію душ – нам байдуже
Василь Стус, український поет, перекладач, прозаїк, літературознавець, правозахисник, представникі культурного руху шістдесятників, Герой України

Активісти львівського Майдану пікетують МВС

26 грудня, 2013 - 10:20

Сьогодні Громадський сектор Євромайдану Львова проводить акцію біля будівлі областного Управління Міністерства внутрішніх справ, що на площі Генерала Григоренка, 3), протестуючи проти репресій щодо учасників Євромайдану та жорстокої розправи над журналістами і громадськими діячами. Відповідне повідомлення з’явилося на сторінці львівського Євромайдану у  Facebook.

Сьогоднішнє пікетування є продовженням протестної акції 25 грудня – учора

активісти «Громадського сектору» також організовували пікет, вимагаючи розслідувати злочини щодо євромайданівців та покарати винних. На акцію прийшло близько двох десятків активістів, які тримали плакат із зображенням побиття студентів під час мирної акції у Києві, фотографії постраждалого євромайданівця у Харкові, пораненого активіста «Дорожнього контролю» та побитої журналістки Тетяни Чорновол. На плакаті було написано «Знайдіть винних або йдіть геть! Наступним може бути кожен!».

Сьогодні протестна акція розпочалася о 8.30 і триватиме весь день – до 18.30, повідомляє Тетяна КОЗИРЄВА, «День», Львів.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ