Знати – це усвідомлювати, що ви нічого не знаєте. У цьому є сенс істинного знання
Сократ, давньогрецький філософ, один із засновників Західної філософії

У Києві СБУ просить призупинити скандальне будівництво біля нацпарку

27 січня, 2016 - 17:05
Фото Артема СЛІПАЧУКА, "День"

Cлужба безпеки України просить забудовника багатоповерхового будинку по вулиці Потєхіна, 9 в Голосіївському районі Києві призупинити роботи через соціальну напругу.

Про це повідомила речник СБУ Олена Гітлянська на своїй сторінці у Facebook.

"Через соціальну напругу, яка виникла у зв’язку з будівництвом по вулиці Потєхіна, 9 у Голосіївському районі міста Києва, СБ України звернулась до забудовника з пропозицією призупинити роботи", - написала вона.

Гітлянська наголосила, що СБУ йде на такий крок, "незважаючи на те, що сотні учасників антитерористичної операції, для яких будується житло, чекають на нього".

"Разом з тим, для нас є важливим врахування інтересів усіх громадян України. Тому ми закликаємо противників будівництва до конструктивного та відкритого діалогу, а не вдаватися лише до протестних та піар-акцій навколо забудови території військової частини", - додала речник СБУ.

При цьому звернула увагу, що Служба безпеки не має правових підстав ініціативно зупинити будівництво.

"Зведення житлових будинків за вказаною адресою здійснюється на підставі розробленої містобудівної документації та дозволу на виконання будівельних робіт № ІУ 115153300647 від 26.11.2015 року, виданого Державною архітектурно-будівельною інспекцією України, у встановленому законодавством порядку", - запевнила Гітлянська.

Вона також нагадала, що, згідно з законом, землі оборони можуть використовуватися для будівництва об’єктів соціально-культурного призначення, житла для військовослужбовців та членів їхніх сімей, а також соціального та доступного житла без зміни їх цільового призначення.

Через соціальну напругу, яка виникла у зв’язку з будівництвом по вулиці Потєхіна, 9 у Голосіївському районі міста Києва...

Опубліковано Гітлянською Оленою 27 січня 2016 р.

 

Нагадаємо, громада Голосіївського району три тижні поспіль блокує будівництво ЖК "Берген" на вулиці Потєхіна, 9, яке ведеться упритул до нацпарку. Звести планують тринадцять 22-поверхівок.

За даними журналістів, Служба безпеки отримає лише 327 квартир для АТОвців з 3269, а решта підуть на продаж.

Коли боротьба місцевої громади є результативною! СБ України звернулась до забудовника з пропозицією призупинити роботи н...

Опубліковано Збережемо Голосієво 27 січня 2016 р.

 

Громадський активіст Арсеній Пушкаренко звертає увагу на дату, яким датоване звернення, оприлюднене Оленою Гітлянською.

"СБУ просить забудовника призупинити скандальне будівництво на Потєхіна, 9. Але будьте уважними, просить ще з 29 грудня. Таким числом датоване звернення, якщо придивитися до вихідних даних. Нагадаю, 29 грудня Голосієвська громада організувала пікет під стінами СБУ з вимогою не нищити узлісся Голосіївського лісу масштабним будівництвом з тринадцяти 27-поверхових будинків. Тоді начальник департаменту господарського забезпечення СБУ Володимир Кіптенко публічно заявив, що на сьогоднішній день будівництво буде призупинено. Але місцеві мешканці знають, що будівельні роботи тривають. Третій тиждень активісти блокують забудову, перекриваючи рух транспорта і організувавши чергування. Доходить навіть до сутичок, коли забудовник випускає на протестувальників титушек, а прораб застосовує силу до журналістів", - написав Пушкаренко на своїй сторінці у Facebook.

СБУ просить забудовника призупинити скандальне будівництво на Потєхіна, 9. Але будьте уважними, просить ще з 29 грудня. ...

Опубліковано Арсенієм Пушкаренком 27 січня 2016 р.

 

Зазначимо, на сайті Київради створено відповідну петицію з вимогою ввести мораторій на забудову території, прилеглої до меж «Нацпарку Голосіївський».

Люди і в сніг, і в мороз виходять на вулицю, щоб не допустити початку будівництва. Проти таких акцій забудовник почав використовувати тітушек, вже навіть є випадки побиття, зазначає ГО "Інститут успішного міста" у Facebook.

Успішне місто - комфортне, зелене та безпечне.Сьогодні над єдиним подібним в Європі національним природним парком, що ...

Опубліковано Інститут Успішного Міста 25 січня 2016 р.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...