Царство свободи здобувається також сильним примусом над собою.
Михайло Грушевський, український історик, громадський та політичний діяч

У Брюсселі завтра відбудеться перше засідання нових складів Ради асоціації Україна-ЄС

27 січня, 2020 - 18:58
Фото Reuters

У Брюсселі 28 січня відбудеться перше засідання з новим складом українського уряду і новим складом Європейської комісії Ради асоціації Україна-Євросоюз.

Про це йдеться у повідомленні Офісу віце-прем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Кулеби Дмитра Facebook.

Повідомляється, що під час засідання сторони обговорять ситуацію безпеки на сході України, положення справ в тимчасово окупованому Криму, а також імплементацію Угоди про асоціацію та обговорять стан двосторонньої торгівлі, шляхи поглиблення економічного і галузевого співробітництва України з Європейським Союзом.

Українську делегацію очолить прем'єр-міністр Олексій Гончарук. Делегацію ЄС - верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки, віце-президент Європейської комісії Хосеп Боррель.

Після засідання Гончарук проведе двосторонні зустрічі з президентом Європейської комісії Урсулою фон дер Ляйєн, президентом Європейської Шарлем Мішелем, високим представником ЄС із закордонних справ і політики безпеки Хосе Боррелем, виконавчим віце-президентом Єврокомісії Валдісом Домбровскісом, а також зустріч з представниками бельгійського бізнесу

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ