У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю
Євген Коновалець, український громадсько-політичний діяч

Новим послом Великої Британії в Україні призначена Джудіт Гоф

27 березня, 2015 - 17:25
Джудіт Гоф

Новим послом Великої Британії в Україні призначена Джудіт Гоф, яка з вересня 2015 року змінить на цій посаді Саймона Сміта, повідомляється на сайті британського уряду.

Джудіт Гоф працює у британському МЗС з 2001 року і до останнього часу оібіймала посаду директора по Східній Європі та Центральній Азії. Вона займається цим регіоном протягом 20 років і свого часу обіймала посаду посла Британії у Тбілісі.

Гоф також працювала у британському посольстві в Сеулі, а до приходу в міністерство закордонних справ, була консультантом Ernst and Young.

"В Україні продовжується безпрецедентний період викликів і потрясінь, які формуватимуть довгострокові перспективи для всіх українців і впливатимуть на весь регіон. Велика Британія підтримує демократичне, процвітаюче і безпечне майбутнє України, допомагаючи впроваджувати реформи, мир і стабільність в Україні. Для мене велика честь мати можливість зіграти свою роль у продовженні цієї роботи, очоливши наше посольство в Україні в цей критичний момент", - сказала Гоф.

Зміни британського посла - це планова ротація дипломатів. Саймон Сміт обіймає посаду посла Великої Британії в Україні з вересня 2012 року.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...