Коли ти не станеш об'єднано в обороні своєї Вітчизни, то плакатимеш у московській неволі, як колись Ізраїль на ріках Вавилонських.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, творець і перший митрополит Київський і всієї України УАПЦ

Очільниця МВФ: Світова економіка вже увійшла в рецесію

27 березня, 2020 - 20:35
Фото 112 Україна

Наслідки пандемії, спричиненої неконтрольованим поширенням коронавірусу Covid-19, уже спричинили початок рецесії для глобальної економіки.

Про це заявила в п'ятницю під час онлайн-брифінгу зі штаб-квартири МВФ директор-розпорядник Фонду Крісталіна Георгієва, повідомляє Укрінформ.

"Уже ясно, що ми увійшли в рецесію", - зауважила глава Фонду.

Вона підкреслила, що у МВФ прогнозують "достатньо глибокий" спад цього разу.

"Ми дуже наполегливо закликаємо країни посилити заходи стримування, в агресивний спосіб, щоби мати можливість скоротити тривалість періоду рецесії", - заявила Георгієва.

У цьому зв'язку вона закликала "застосувати цілеспрямовані заходи", які дозволили би ефективно "поглинути удар" від коронавірусу. Директор-розпорядник МВФ зауважила, що, за оцінками Фонду, країни з ринками, що розвиваються, потребуватимуть залучення в короткі терміни мінімум $2,5 млрд з боку МВФ у взаємодії зі Світовим банком та іншими фінансовими інститутами.

Водночас, як зауважила директор-розпорядник МВФ, очікується, що в 2021 році глобальна економіка відновиться.

Як повідомлялось, за останніми даними, у світі заражено коронавірусом 559 351 осіб, з них 128 781 одужали і 25 360 померли.

В Україні підтверджено 218 випадків Covid-19, з них 5 - летальні, 5 людей одужали.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ