Українські мечі перекуються на рала тільки тоді, коли гасло — Незалежна Держава Українська — перетвориться в дійсність і забезпечить отому ралові можливість зужиткувати рідну плодючу землю з її незчисленними багатствами…
Симон Петлюра, український державний і політичний діяч, голова Директорії УНР

Половина росіян не схвалює обнулення строків Путіна

27 березня, 2020 - 12:51

Думки росіян про поправку до Конституції про обнулення президентських строків розділилися майже порівну: 48% «за», 47% «проти».
Це випливає з даних опитування "Левада-центру" повідомляє УКРІНФОРМ.
Поправку, що дозволяє Володимиру Путіну обратися ще на два строки, схвалюють 48% респондентів (з них «виразно так» - 23%), не схвалюють - 47% (з них «виразно немає» - 30%).
Майже у чверті росіян прийняття поправки про обнулення термінів не викликало ніяких особливих почуттів, 20% зазнали обурення. В цілому позитивні емоції (задоволення і надію) висловив 31% опитаних, негативні (подив і обурення) - 36%, зазначають соціологи
При цьому бачити Путіна на посту президента після 2024 року хотіли б 46% росіян. У липні 2019 року таку відповідь дали 54% опитаних, йдеться в дослідженні..
У січневому опитуванні "Левада-центру" 47% росіян висловили думку, що поправки до Конституції вносяться в інтересах самого Путіна, щоб розширити його повноваження і дозволити йому залишитися при владі й після 2024 року.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ