...Незгода у власних лавах є смертельнішою за ворожі мечі, а внутрішні розбіжності відчиняють двері іноземним загарбникам.
Карл Густав Еміль Маннергейм, державний та військовий діяч Фінляндії, президент Фінляндії

Розвідка: Росія за місяць перекинула на Донбас 30 вагонів боєприпасів

27 березня, 2020 - 15:06
Фото: Reuters

З початку березня РФ завезла на окуповану частину Донбасу понад 30 вагонів з боєприпасами, близько 8 тис. тонн пального для техніки, понад 10 одиниць танків та БМП.
Про це під час брифінгу повідомив речник Міноборони Михайло Шаравара з посиланням на інформацію Головного управління розвідки Міноборони.
«З початку березня ц.р. на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях з РФ доставлено понад 30 вагонів з боєприпасами, близько 8 тис. тонн пального для техніки, більше 10 одиниць танків і бойових машин піхоти… Наші мужні захисники відкривали адекватний вогонь у відповідь на провокаційні обстріли окупантів. За наявною інформацією, минулої доби, в результаті рішучих дій наших підрозділів, 2 російських найманців за складу 1 АК російських окупаційних військ було поранено.», – проінформував капітан.
Крім того, за словами Шаравари, під виглядом гуманітарної допомоги російські «волонтерські організації» активізували постачання підрозділам 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК матеріально-технічних засобів військового призначення, у тому числі засобів зв’язку і комплектуючих до них, оптичних прицілів для стрілецької зброї та озброєння бойових машин. При цьому, кожний такий «гуманітарний вантаж» включає великі партії антиукраїнської пропагандистської літератури.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ