Як в нації вождя нема, тоді вожді її — поети.
Євген Маланюк, український письменник, поет, культуролог-енциклопедист, публіцист, літературний критик

Кримчани змушені чекати своїх грошей впродовж майже двох місяців

27 червня, 2014 - 09:14

Отримати чесно зароблені гроші: вклади, пенсії, стипендії, зарплати, які залишилися у мешканців Криму в українських банках - ціла епопея. Для цього кримчанам треба звернутися до фонду захисту вкладників, перед цим взявши чек про залишок на рахунку з будь-якого з двох російських банків (ВТБ та Сбербанк России).

Складніше тим, в кого картка закінчилася (а таких кримчан чимало), адже в цьому разі таким вкладникам потрібно зв'язатися з українським банком, працівники якого мають надіслати смс-повідомлення з посиланням - підтвердженням того, що гроші на рахунку є, після чого людина, котра є клієнтом українського банку, має забити посилання в інтернеті, за цим посиланням вона має побачити, своєрідну довідку, яка інформує про те, скільки грошей на рахунку залишилося. Цю довідку треба роздрукувати і піти з нею до фонду захисту вкладників, де мають зареєструвати заяву клієнта українського банку.

Термін розгляду документів -  місяць - півтора. Коли рішення прийняте, на телефон клієнта надходить смс-повідомлення, в якому зазначено час та адресу, куди треба прийти за грошима. Вся ця процедура триває майже два місяці.

Як розповіла "Дню" одна з клієнтів банку, заяву подавала ще 25 квітня, а от гроші змогла отримати тільки напередодні. Таким чином, жінці довелося чекати два місяці. "Добре, що взагалі вдалося отримати ці гроші, багато хто з вкладників вже втратив віру в те, що гроші повернуть, я належу до такої категорії людей, оскільки все відбувалося дуже повільно і ніхто не поспішав пришвидчувати темп, я думала, що мої гроші може зняти хтось інший під шумок так званого перехідного періоду. Але, на щастя, все обійшлося" - розповідає кримчанка.

Аліна НІКОЛЬСЬКА

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ