Шлях героя — це здійснити силою своєї віри прірву між тим, що людина бажає, і тим, що є реальне.
Ярослав Стецько, український політичний та військовий діяч

Кораблі НАТО провели з ВМС України спільне тренування у Чорному морі

27 липня, 2018 - 15:38
Фото: Facebook

Кораблі Постійної військово-морської групи НАТО №2 (SNMG2) і Постійної протимінної військово-морської групи НАТО №2 (SNMCMG2) провели спільне тренування типу Passex із кораблями та катерами Військово-Морських сил Збройних сил України в акваторії Чорного моря.

Про це повідомляє командування ВМС ЗСУ в п'ятницю на офіційній сторінці у Facebook.

"Метою маневрів є підвищення взаємосумісності, відпрацювання взаємодії у складі багатонаціональних тактичних з'єднань і способів застосування катерних тактичних груп, здійснення спільних протимінних дій відповідно до стандартів НАТО", - йдеться в повідомленні.

У тренуванні брали участь три тактичні групи - багатоцільових кораблів, протимінних кораблів та артилерійських катерів.

"Passex розпочалося з тактичного маневрування всіх задіяних сил. Далі фрегати De Ruyter Королівських ВМС Нідерландів, Regele Ferdinand МС Румунії, Fatih ВМС Туреччини та "Гетьман Сагайдачний" ВМС ЗСУ відпрацювали вправи у взаємодії з катерними тактичними групами у складі малих броньованих артилерійських катерів ВМС ЗСУ "Аккерман", "Бердянськ", "Вишгород", "Кременчук" і "Лубни". Метою перших було відбиття малорозмірних швидкісних цілей, а других - імітація завдання артилерійських ударів по бойовій групі багатоцільових кораблів", - йдеться в повідомленні.

Під час тренування мінні тральщики Lupu Dinescu (Румунія), Anamur (Туреччина) і український рейдовий тральщик "Генічеськ" здійснили пошук і виявлення якірних та донних мін (імітаторів), а водолазні групи - їх обстеження. Допоміжне німецьке судно Rhein і українське морське водолазне судно "Почаїв" здійснили забезпечення пошуку виявлених мін. До дій також було залучено вертоліт із фрегата De Ruyter, що виконував елементи тактичного маневрування.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...