Чесність виростає тільки на ґрунті свободи.
Василь Стус, український поет, перекладач, прозаїк, літературознавець, правозахисник, представник культурного руху шістдесятників

У Тернополі для дівчат з обмеженими можливостями проведуть безкоштовну фотосесію

27 серпня, 2015 - 21:42

4 вересня у Тернополі проведуть соціальну акцію «Жіночність без границь». Для дівчат з обмеженими можливостями організують безкоштовну професійну фотосесію, їм зроблять зачіски, макіяж, відбудеться прогулянка по Тернопільському ставу.

«Таку акцію вже успішно провели у Львові. Ідея належить громадській організації «Розвиток громади». Вони звернулися до нас із пропозицією провести такий захід у Тернополі. Я розумію що таке бути жінкою і  як потрібно це відчувати, а коли в людини обмежені рухові можливості – це набагато важче. Ми хочемо пояснити суспільству, що люди з обмеженими можливостями такі ж люди, як ми, і їм потрібне особисте життя, вони також працюють, комунікують, вони лише на візочку», – розповідає «ДНЮ» представник ГО «Файне місто» Аліна Дзюба.

Естафету проведення акції Тернопіль передасть Вінниці.

Дівчата, які хочуть брати участь у фотосесіях у Тернополі, можуть звернутися за телефоном 096-742- 66- 04. Організатори акції просять відгукнутися також фотографів, візажистів, перукарів, які на волонтерських засадах можуть долучитися до проведення акції.

Тамта ҐУҐУШВІЛІ, Тернопіль

Відео з «Youtube» з каналу «Розвиток Громади»

 

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...