Простолюдин наш, за всієї байдужості до того, що нині перед ним діється, надзвичайно схильний мріяти й часто з нічев'я добуває дивовижні надії: новий доказ юности племені, яке передчуває краще життя попереду.
Пантелеймон Куліш, український письменник і громадський діяч

Серед найпотужніших економік світу найбільше від негативних наслідків COVID-19 постраждала британська, - експерти

27 серпня, 2020 - 14:57
Фото: Reuters

Серед усіх найбільш потужних економік світу британська економіка постраждала найбільше від негативних наслідків коронавірусу (COVID-19).

Як передає Укрінформ, про це повідомляє BBC.

Згідно з даними Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), за минулі три місяці економіка Великої Британії впала на 20,4% на тлі середнього падіння серед 37 країн-членів ОЕСР у 9,8%.

За словами британського міністра фінансів Ріші Сунака, таке економічне падіння можна пояснити тим, що країна більше сфокусована на наданні послуг, гостинності та витратах споживачів.

На другому місці Іспанія з економічним спадом у 18,5%, а трійку замикає Франція з 13,8%.

Зазначається, що падіння економік країн-членів ОЕСР за другий квартал цього року було більшим, ніж у перші три місяці фінансової кризи у 2009 році. Тоді середнє падіння країн блоку становило «лише» 2,3%.

Як повідомлялось, станом на ранок 27 серпня у світі зафіксували 24 332 280 випадків COVID-19. З них 829 666 - летальні, а 16 873 307 осіб одужали. 1% або 61 566 хворих у світі перебувають у серйозному або критичному стані.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ