Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

Азербайджан оголосив війну всьому народу Вірменії, - Пашинян

27 вересня, 2020 - 22:30
Фото: Reuters

Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що Азербайджан оголосив війну всьому народу Вірменії. За словами Пашиняна, його народ був готовий до подібного розвитку подій.

Про це сказано в тексті його звернення до громадян Вірменії, опублікованому на сайті уряду країни, передає РБК-Україна.

"Диктаторський режим Ільхама Алієва відновив бойові дії. Це війна, оголошена вірменському народу. Це війна проти нашої незалежності, свободи і гідності. Вірменський народ готовий до цієї війни", - зазначив прем'єр.

Пашинян підкреслив, що "диктатура Азербайджану сьогодні намагається виправдати власні пропагандистські обіцянки" вирішити карабахський конфлікт військовим шляхом.

"Вірменський народ готовий завдати ворогові гідний удар. Республіка Вірменія є гарантом безпеки і незалежності Республіки Арцах... Ми зробимо все можливе і неможливе, щоб зберегти недоторканність кордонів нашої батьківщини, захистити нашу свободу і незалежність", - заявив він.

За словами глави уряду Вірменії, на цей час противник уже несе значні втрати в живій силі і техніці. Боєздатність армії, заявив Пашинян, сьогодні вище, ніж будь-коли.

Він закликав міжнародне співтовариство використовувати всі свої важелі впливу, щоб не допустити будь-яке можливе втручання Туреччини, "яке в кінцевому підсумку дестабілізує ситуацію в регіоні".

"Агресивна поведінка Туреччини, яка була особливо небезпечною під час липневих подій і триває досі, викликає серйозну заклопотаність... Міжнародне співтовариство повинне працювати разом, щоб не допустити небезпечного розвитку подій і утримуватися від будь-яких спроб дестабілізувати регіон", - заявив Пашинян.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ