Коли ти не станеш об'єднано в обороні своєї Вітчизни, то плакатимеш у московській неволі, як колись Ізраїль на ріках Вавилонських.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, творець і перший митрополит Київський і всієї України УАПЦ

У світі через пандемію прибуток від туризму впав на 730 мільярдів доларів

27 жовтня, 2020 - 16:45
Фото: REUTERS

За перші вісім місяців пандемії коронавірусу цьогоріч прибуток від міжнародного туризму впав на 730 млрд доларів США, як порівняти з аналогічним періодом минулого року.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Всесвітня туристична організація (UNWTO). 

"Ця цифра увосьмеро перевищує показник часів економічної кризи у 2009 році", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що цьогорічний туристичний потік за перші 8 місяців впав на 70%, або на 700 млн туристів, як порівняти з аналогічним періодом минулого року через закриття кордонів та пандемію коронавірусу.

Найбільше зазнав втрат Азійсько-Тихоокеанський регіон – 79% зменшення кількості туристів із січня до вересня цього року, як порівняти з 2019 роком. На другому місці – Африка й Близький Схід, обидва по 69%. Далі – Європа з 68% та Американський регіон із 65%.

Очікується, що за весь 2020 рік падіння кількості туристів у світі становитиме мінус 70%, як порівняти з минулим роком.

Експерти вважають, що саме туристичні обмеження, повільна боротьба з коронавірусом та низька довіра споживачів – найбільші перепони для відновлення міжнародного туризму.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ