Проблема демократії не в тому, чи потрібна людям свобода, а в тому, якою мірою вони здатні нею користуватися.
Алексіс де Токвіль, французький державний діяч, історик, суспільствознавець

На Львівщині запрацюють камери автофіксації порушень на дорогах

27 грудня, 2020 - 18:45
Фото: Олексій Білошицький/Facebook

У Львівській області з 30 грудня запрацюють три камери автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху. Раніше вони працювали лише у Києві та в Київській області.

Про це повідомив заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, інформує hromadske.

Система автоматичної фото- та відеофіксації порушень запрацює на трасі Київ-Чоп.

Камери працюватимуть:

на 490 км+400 автодороги, поблизу міста Буськ;

на 555 км+662 автодороги, поблизу села Солонка;

на 555 км+730 автодороги, поблизу села Солонка.

 

«Ці місця були обрані через велику кількість виявлених на них порушень швидкісного режиму, які призводили до аварійних ситуацій та ДТП», — зазначив Білошицький.

З 1 червня у Києві запрацювали перші 20 камер автоматичної фіксації правопорушень правил дорожнього руху. Систему автофіксацій мали запустити ще 1 травня, але через карантинні обмеження запуск перенесли. Загалом по всій Україні запланували встановити 700 таких систем.

За словами начальника Департаменту патрульної поліції Олексія Білошицького, у перший день після запуску системи автофіксації порушень у Києві та Київській області було зафіксовано 57 880 порушень. Однак зараз ця кількість зменшилася у 5 разів, а кількість ДТП — утричі.

Лише за перший місяць роботи системи автофіксації порушень у столиці та області водії сплатили 219 тисяч штрафів на 31 мільйон гривень. За перші 100 днів роботи камери зафіксували 833 тисячі порушень, за які водії сплатили більш як 101 мільйон гривень штрафу.

За словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, за п’ять місяців роботи системи автофіксації порушень ПДР кількість постанов знизилась майже на 30%.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ