Два крила, якими підноситься людський дух в безкраї простори, — це віра і наука.
Йосип Сліпий, український церковний діяч, предстоятель Української греко-католицької церкви, кардинал римо-католицької церкви

Путін має понести відповідальність за агресію в Україні, - Порошенко

28 січня, 2020 - 13:58

Україна має забезпечити збереження євроінтеграційного вектора розвитку, і не можна допустити, щоб за розмовами про євроінтеграцію саботувався процес цих реформ, заявляє п'ятий президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко.

"Ми боротимемося за те, щоб європейський, євроінтеграційний, євроатлантичний трек був збережений. Бо інколи, на жаль, під час розмов, що всі нібито підтримують європейську інтеграцію, нічогісінько в цьому напрямку не робиться", - зазначив Порошенко в Брюсселі, передає Інтерфакс-Україна.

Як повідомляється на сайті "Європейської солідарності" у вівторок, політик назвав "де-факто поразкою України в ПАРЄ" повернення РФ до асамблеї. "І на сьогоднішній день нам доводиться воювати за те, щоб не визнати мандат Росії. Для того щоб вона несла відповідальність. Бо не може бути так, коли Росія є країною агресором – і Рада Європи робить кроки, нібито нічого не трапилось", - зазначив він.

"І ми не можемо допустити "детоксикацію" Путіна (президент РФ Володимир Путін - ІФ) - коли Путін буде повертатися в нормальне життя, стане "рукопотискаємим". Ми точно будемо робити все для того, щоб мотивувати Путіна припинити агресію проти нашої держави, щоб мотивувати Путіна відновити суверенітет і понести відповідну відповідальність за цю агресію", - зазначив Порошенко.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ