Книги - це ріки, що напоюють моря.
Ярослав Мудрий, український державний діяч і полководець, великий київський князь

Французький бізнес візьме участь у "Великому будівництві" та приватизації в Україні

28 лютого, 2021 - 17:08
Фото: mfa.gov.ua

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в рамках робочого візиту до Франції провів зустріч бізнес-ради з представниками великого і середнього французького бізнесу.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ України.

"У наступні роки в Україні відкриваються величезні можливості, зокрема у сферах будівництва, інфраструктури та енергетики. Президент України і уряд налаштовані на масштабне оновлення української інфраструктури, щоб створити якісно нові можливості для розвитку нашої країни і міжнародної торгівлі", - зазначив Кулеба і запросив французький бізнес взяти участь у двох найпривабливіших напрямках вкладення інвестицій: програмі президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво" і великій приватизації.

Кулеба також уточнив, що йдеться насамперед про будівництво та концесію доріг і мостів, концесію та приватизацію портів, модернізацію прикордонної інфраструктури, проекти з електрифікації громадського транспорту, розвиток систем водопостачання, переробку сміття тощо.

"Ця співпраця не тільки вигідна, а й має важливе політичне значення для зміцнення зв'язків між Україною і Францією", - наголосив міністр.

Крім того, сторони приділили особливу увагу енергетичній сфері. Кулеба відзначив потенціал виробництва в Україні зеленого водню та синхронізацію нашої держави з курсом Європейської зеленої угоди, яка відкриває нові можливості у сфері відновлюваної енергетики.

Міністр також звернув увагу на досягнення України в дерегуляції та спрощенні умов ведення бізнесу, ухвалення та успішну імплементацію нового закону Про концесії, гармонізацію українського законодавства з нормами Європейського Союзу. Крім того, Кулеба нагадав, що при МЗС України постійно діє Рада експортерів та інвесторів, яка допомагає інвесторам знаходити нові можливості.

Зазначається, що участь у раді взяли топ-менеджери компаній, які вже працюють або зацікавлені у реалізації бізнес-проектів в Україні: Airbus, Air Liquide, Alstom, Crédit Agricole, Egis, RTE International, TOTAL Eren, Tryba Energy тощо. Співорганізатором виступила організація MEDEF International (Рух підприємств Франції), яка допомагає французьким компаніям налагоджувати міжнародне співробітництво.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ